A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство "Близнюківська центральна районна лікарня"

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом

Дата: 26.06.2019 09:30
Кількість переглядів: 337

Сьогодні, 26 червня, святкується Міжнародний день боротьби з наркоманією. А якщо бути точним, то назва свята звучить набагато довше: Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом. Ця подія з'явилася ще в 1987 році, коли Генеральна Асамблея ООН затвердила резолюцію №A/RES/42/112, яка і постановила, що цей день буде святкуватися 26 червня.

Міжнародний день боротьби з наркотиками 2017: історія свята

Рішення про створення такого свята було прийнято 7 жовтня на основі рекомендації Міжнародної конференції по боротьбі зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом. Це свято дуже важливе в сучасному світі. Адже зараз дістати для вживання наркотичні засоби набагато простіше, ніж раніше. Історія боротьби з наркотиками нараховує вже більш 100 років. Ще в 1909 році на Шанхайській опіумній комісії намагалися знайти рішення і способи контролю розповсюдження наркотичних засобів. Тоді зустрілися більше 10 країн, але знайти виходу і вирішення цієї проблеми все ще не вдалося.

Генеральна Асамблея ООН визнає, що, незважаючи на величезні зусилля контролю розповсюдження наркотиків, вони все ще дуже далеко від вирішення цієї проблеми. І це представляє собою величезну загрозу для здоров'я і безпеки людей. Тому Комісія та Управління ООН з наркотиків і злочинності продовжує свою роботу і намагається убезпечити населення від цієї глобальної проблеми. Одним із результатів цього можна назвати свято - Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом, яке показує, наскільки важливо намагатися убезпечити людей від наркотичної залежності.

Міжнародний день боротьби з наркотиками 2017: традиції

Звичайно, в це свято проводиться величезна кількість різних урочистостей, концертів і різних заходів, які повинні допомагати людям з наркотичною залежністю. Все це зроблено заради того, щоб проінформувати населення про шкоду і небезпеку наркотиків.

Нагадаємо, що Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом щорічно святкується 26 червня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування