A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство "Близнюківська центральна районна лікарня"

Новини

Благодійна допомога.

   Користуючись нагодою, адміністрація КП «Близнюківська ЦРЛ» та весь трудовий колектив засвідчує свою повагу за дії під час загального Державного карантину щодо забезпечення безпеки медичних працівників в умовах карантину гострої респіраторної хвороби COVID-19.

14:44 03.04.2020

Профілактика нової коронавірусної інфекції

Для профілактики нової коронавірусної інфекції варто дотримуватись стандартних рекомендаційпливу та передачі ГРВІ: Для профілактики нової коронавірусної інфекції варто дотримуватись стандартних рекомендацій щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

13:05 12.03.2020

1 грудня 2019 року – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятого у  1988 році. З того часу минуло вже 30 років, але проблема боротьби з поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається досить актуальною для багатьох країн світу.

13:02 04.12.2019

УВАГА! Зміна місця розташування деяких служб та кабінетів в зв'язку з проведенням реконструкціії частини приміщень КП "Близнюківська ЦРЛ"

Шановні мешканці Близнюків та Близнюківського району! Повідомляємо, що в КП «Близнюківська ЦРЛ» проводиться капітальний ремонт споруд та приміщень клініко- діагностичної лабораторії, дитячого та пологового відділень (частина приміщень стаціонарного корпусу). В зв’язку з цим служби та відділення, що знаходяться  в цих приміщеннях, тимчасово, розміщені наступним чином:

14:11 20.11.2019

Ремонт інфекційного відділення

До відома жителів Близнюківського району. Адмістрація КП "Близнюківська ЦРЛ" повідомляє, що з 06.10.19.  проводиться капітальний ремонт інфекційного відділення. В зв'язку з цим прийом хворих інфекційного профілю для стаціонарного лікування не проводиться. Про дату відкриття відділення буде повідомлено додатково.

09:54 26.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування