A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство "Близнюківська центральна районна лікарня"

Новини

Про вакцинацію від COVID-19

Релігійні діячі підтримують вакцинацію Пр вакцинацію в Україні Про вірус  маячні Про етапи вакцинації Посилання на інші матеріали

09:44 08.04.2021

Анонімне опитування пацієнтів та відвідувачів лікарні з приводу задоволеності якістю надання медичних послуг.

Повідомляємо, що в КП «Близнюківська ЦРЛ» проводиться анонімне опитування пацієнтів та відвідувачів з приводу задоволеності якістю надання медичних послуг в лікарні.

13:35 31.03.2021

Проблема безконтрольного використання антибіотиків.

Безконтрольне використання антибіотиків являється пробламою на протязі багатьох років. Особливо актуальним дане питання стало в умовах пандемії COVID-19. Самолікування антибактеріальними препаратами, при неадекватному дозуваннні та вживанні без показань, може призвести до побічних явищ з боку різних систем та органів і стати причиною резистентності до лікування патогенних мікроорганізмів. Більш детальна інформаціія на сайті МОЗ України.

14:45 28.01.2021

Мапа пунктів забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на COVID-19

На виконання доручення Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації  доводимо до Вашого відома посилання, за яким можна ознайомитись з мапою пунктів забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19:. 

10:52 18.01.2021

Реквізити для оплати платних послуг, що надаються КП "Близнюківська ЦРЛ"

Повідомляємо, що оплата за проведення профілактичних медичних оглядів та надання інших платних послуг, що надаються КП "Близнюківська ЦРЛ" відповідно до постанови КМУ № 1138  від 17 вересня 1996 р. з  травня 2020 року здійснюється через банківську систему. 

13:21 13.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування